Soutěž o lístky na Festival minipivovarů

V pátek 15. června a v sobotu 16. června 2012 se na Střelecké cestě Královské zahrady Pražského hradu představí 50 minipivovarů – členů Českomoravského svazu minipivovarů. Zúčastněte se naší soutěže a vyhrajte lístky na tuto jedinečnou degustační událost, která je určena všem milovníkům piva!

more-88″ target=“_blank“>těchto stránkách.

 

[competition-form]

 

Každý soutěžící může zaslat pouze jednu odpověď. Podmínkou pro účast v soutěži je registrace na našem webu.

 

Zahájení soutěže:  11. června 2012

Ukončení soutěže: 14. června 2012 ve 12.00

 

Výsledky soutěže

Jména vylosovaných výherců budou zveřejněna 14. června 2012 na našem webu. Výherci budou následně kontaktováni redakcí Gastronaut.cz a domluví si způsob předání výhry.

 

 

Festival minipivovarů

Cílem festivalu je poskytnout milovníkům pivních specialit a kvalitní zážitkové gastronomie možnost degustace širokého množství vzorků z produkce minipivovarů ze všech koutů České republiky, ochutnat a seznámit se s různými pivními druhy a styly. Nejde o klasický pivní festival zaměřený na masovou konzumaci piva. Je to příležitost seznámit se s novodobým fenoménem i s historickými kořeny českého a moravského pivovarnictví, prezentace tradiční i moderní regionální výroby piva a prostor pro objevování nové pivní kultury.

O co soutěžíme?

Českomoravský svaz minipivovarů věnoval do soutěže 5 vstupenek na Festival minipivovarů, v ceně každé je zahrnuta degustační sklenice, katalog a neomezená ochutnávka piva.

 

Jak soutěžit?

Stačí zapsat správnou odpověď na otázku do soutěžního formuláře a odeslat do 14. června 2012 do 12.00 h.

 

Soutěžní otázka zní: Jak se jmenoval jediný minipivovar, který existoval v Československu před 22 lety?

 

a) Novoměstský pivovar

b) Pivovar u Fleků

c) Pivovar u Medvídků

 

Nápovědu najdete na