Soutěž o voucher na exkurzi do krušovického pivovaru a o soudky krušovického piva

ffffff“> a domluví si způsob předání výhry.

 

GastroProfesor vám přináší novou soutěž o skvělé ceny. Krušovický pivovar nabízí procházku svou historií, která sahá až do roku 1548. Při prohlídce jednotlivých provozů získáte informace o výrobě mladiny na varně, hlavním kvašení a dokvašování v CK tancích, filtraci a stáčení ve stáčírně. Na konci prohlídky si budete moci užít i ochutnávku.

 

Od února navíc pořádá pivovar v Krušovicích speciální kurzy pro milovníky piva všech věkových kategorií. Díky nim se všichni zájemci seznámí s technologií výroby piva krok za krokem a současně dostanou příležitost vyzkoušet si pivovarnické řemeslo v praxi. Kromě toho se budou učit i pivo degustovat.

Exkurze je možné objednat telefonicky (+420 737 224 087) nebo e-mailem (exkurze@krusovice.cz). Více informací nejen o exkurzích se dozvíte na www.krusovice.cz.

 

O co soutěžíme?

 

Voucher na exkurzi platný pro dvě osoby a soudek krušovického piva, dalších 6 vylosovaných výherců pak soudek Krušovické Desítky.

 

Jak soutěžit?

 

Stačí zapsat správnou odpověď na otázku do soutěžního formuláře a odeslat do 30. května 2013. Zodpovězte správně soutěžní otázku a vyhrajte exkurzi do krušovického pivovaru:

 

Jaké druhy kurzů a exkurzí krušovický pivovar nabízí?

a) Kurz pivního sommeliérství, Exkurze pivovaru, Kurz technologie výroby

b) Kurz pivního sommeliérství, Soutěž v pití piva, Exkurze pivovaru

c) Kurz technologie kovovýroby a Exkurze pivovaru 

 

Nápovědu hledejte na http://www.krusovice.cz/pivovar/

 

Každý soutěžící může zaslat pouze jednu odpověď. Podmínkou pro účast v soutěži je registrace na našem webu.

 

Zahájení soutěže:  15. května 2013

Ukončení soutěže: 30. května 2013

 

Výsledky soutěže

 

Jména sedmi vylosovaných výherců budou zveřejněna po 30. květnu 2013 na našem webu. Výherci budou následně kontaktováni společností Heineken Česká republika a.s.