Soutěž o čokoládový dárek

Mlsáte rádi kvalitní čokoládu? Chtěli byste udělat radost sladkým dárkem s ručně psaným vzkazem někomu blízkému? Pokud ano, zkuste štěstí a zúčastněte se naší soutěže o 3 dárkové poukazy na nákup čokolád nejkvalitnějších světových značek v hodnotě 500 Kč z internetového obchodu www.cokolada.cz a vyberte si odměnu podle svého gusta!

Jak soutěžit?

 

Pokud správně odpovíte na soutěžní otázku, odpověď zapíšete do soutěžního formuláře „Soutěžte“ na konci článku a odešlete do  31. srpna 2011, můžete být i Vy mezi třemi vylosovanými!

Každý soutěžící může zaslat pouze jednu odpověď!

 

Zahájení soutěže: 28. července 2011

Ukončení soutěže: 31. srpna 2011

 

 

Vyhlášení vítězů se uskuteční do 15. září 2011 na našich webových stránkách www.gastronaut.cz v rubrice „Soutěže“. 

Výhry (dárkové poukazy) rozešle internetový obchod Čokoláda.cz poštou nebo elektronicky do 30. září 2011.

 

 

Soutěžní otázka

 

Z jaké země pochází luxusní čokolády Rococo?

 

a) Velká Británie

b) Švýcarsko

c) Francie

 

Nápovědu k soutěžní otázce najdete zde.

 

 

O co hrajeme?

 

Tři vylosovaní výherci získají dárkový poukaz v hodnotě 500,- Kč z internetového obchodu www.cokolada.cz.  Na základě poukazu mohou výherci vybírat jakékoliv zboží z nabídky obchodu.  Zboží lze objednat přes e-shop, číslo poukazu je nutné zadat v posledním kroku objednávky. Po realizaci objednávky je možný osobní odběr na vybraných místech či zaslání zboží přepravní společností (připočteno bude balné a poštovné). Poukaz je platný do 15. 11. 2011.

 

Internetový obchod Čokoláda.cz se zaměřuje na kvalitní čokoládové výrobky, jako jsou tabulkové čokolády, bonboniéry a dárková balení pro nejrůznější příležitosti. Na portálu také najdete mnoho zajímavých informací pro laiky i znalce čokolády, které se týkají jednotlivých druhů čokolád, postupů výroby čokolády, články věnované historii a dalším zajímavostem.

 

Své odpovědi zapište do tohoto formuláře: