Festival Foodparade – soutěž o lístky

Chystáte se na nový gastronomický festival Foodparade? Pak určitě uvítáte naši soutěž o lístky na tento festival, který se koná 17.–18. září 2011 v Praze.

 

Foodparade představuje známé pražské restaurace, jejichž šéfkuchaři si pro vás připraví nejrůznější speciality. Během víkendu budou také probíhat kulinářské show, kurzy vaření, besedy s odborníky a zajímavý program je nachystán i pro děti.

 

 

O co hrajeme?

 

Ve hře je pět jednodenních vstupenek, každá v hodnotě 300 Kč (100 Kč vstup + 200 Kč konzumace). Výherce obdrží u vstupu, po předložení platné vstupenky, základní balíček 20 chefů v celkové hodnotě 200 Kč. Chef je oficiálním platidlem Foodparade.

 

 

 

Jak soutěžit?

 

Stačí zapsat správnou odpověď na otázku do Soutěžního formuláře na konci tohoto článku, odeslat ji do 11. září 2011 a jedním z vylosovaných výherců se tak můžete stát i vy. Avšak pozor! Nepište své odpovědi do formuláře diskuse, která se nachází pod Soutěžním formulářem!

 

 

Soutěžní otázka: Kolik stojí vstupné na festival Foodparade pro dítě do 12ti let bez konzumace?

 

Zahájení soutěže: 5. září 2011

Ukončení soutěže: 11. září 2011

 

Nápovědu najdete zde. Každý soutěžící může zaslat pouze jednu odpověď.

 

 

 

Výsledky soutěže

 

Seznam výherců bude zveřejněn 12. září 2011 na našem webu v rubrice „Soutěže“. Pořadatelé akce se s vítězi následně spojí a domluví způsob předání lístků.

 

Přejeme hodně štěstí!