Vyhrajte Biokuchařku Hanky Zemanové

Nezadržitelně k nám míří jaro a k němu, oproti zimě, patří lehké a zdravé stravování. Možná vám ale chybí inspirace co uvařit a znalost, kde zdravé potraviny nakoupit. Odpovězte správně na naši soutěžní otázku a vyhrajte Biokuchařku, která vám se vším poradí.

O co hrajeme?

Tři vylosovní výherci obdrží jedinečnou Biokuchařku Hanky Zemanové, která vás nenásilnou formou naučí zařazovat biopotraviny do jídelníčku. V knize najdete mnoho originálních receptů, fotografií a názorných ukázek (polévky, saláty, masové pokrmy, zelenina, zapomínané přílohy, moučníky) a velké množství osvědčených tipů. Určeno všem, kteří chtějí žít zdravěji a nejsou lhostejní k přírodě.

 

Jak soutěžit?  

Pokud správně odpovíte na soutěžní otázku, odpověď zapíšete do soutěžního formuláře (pozor: nepište prosím své odpovědi do diskuse!) a odešlete do 20. března 2012, můžete být i vy mezi vylosovanými!

 

Podmínkou pro účast v soutěži je registrace na webu.

 

Začátek soutěže: 6. března 2012

Konec soutěže: 20. března 2012

 

Soutěžní otázka: Kdy vyšlo první vydání Bio kuchařky?

 

[competition-form]

 

Pomoc při řešení otázky najdete na www.smartpress.cz. Každý soutěžící může zaslat pouze jednu odpověď.

 

Výsledky soutěže

Výherci budou vyhlášeni na našich webových stránkách v rubrice „Soutěže”. Redakce Gastronaut.cz se následně spojí se všemi třemi vylosovanými a domluví se s nimi na odeslání výhry poštou či osobním předání.