Soutěžte o vouchery na Slavnosti chřestu

Chřestová sezóna je v plném proudu a tato královská zelenina se na nás usmívá z kdejakého regálu a bedýnky. Jestliže jste se ještě chřestu nepřejedli a toužíte ochutnat rozmanité chřestové pochoutky na nejrůznější způsoby, zapojte se do naší soutěže. Pořadatelé Slavností chřestu v Ivančicích věnovali do soutěže celkem 6 voucherů, o které si s Gastronautem můžete zasoutěžit.

O co soutěžíme?

Šest vylosovaných šťastlivců obdrží voucher na Slavnosti chřestu v Ivančicích, které se budou konat 18.–20. května 2012. Voucher slouží jako dvoudenní vstupenka pro jednu osobu a její součástí je také 5 degustačních tolarů v celkové hodnotě 50 Kč.

 

Jak soutěžit?

Stačí zapsat správnou odpověď na otázku do soutěžního formuláře a odeslat do 17. května 2012.

 

Soutěžní otázka: Jakým dalším výrazem v Čechách označujeme chřest?

a) šporgl

b) špergl

c) špargl

 

Nápovědu najdete na stránkách Slavností chřestu.

 

Každý soutěžící může zaslat pouze jednu odpověď. Podmínkou pro účast v soutěži je registrace na webu.

 

[competition-form]

 

Zahájení soutěže: 14. května 2012

Ukončení soutěže: 17. května 2012

 

Výsledky soutěže

Jména třech vylosovaných výherců budou zveřejněna po 17. květnu 2012 na našem webu. Výhercům následně zašleme vouchery, které předloží na Slavnostech chřestu.

 

Slavnosti chřestu v Ivančicích

Slavnosti chřestu v Ivančicích to jsou tuny chřestu, chřestová jídla od deseti chřestových restaurací, přehlídka regionálních vinařů, kuchařská vystoupení, soutěže a k tomu bohatý kulturní program. Více o těchto slavnostech se dozvíte také v tomto článku.