Soutěž o Biokuchařku

Září je měsícem biopotravin, a proto jsme nemohli jinak, než si pro vás připravit soutěž o tři Biokuchařky Hanky Zemanové. Tato kniha je totiž tím pravým průvodcem „biosvětem“.

O co soutěžíme?

Nakladatelství Smart Press věnovalo do soutěže tři Biokuchařky Hanky Zemanové

 

 

Jak soutěžit?
Stačí zapsat správnou odpověď na otázku do soutěžního formuláře a odeslat do 30. září 2012.
 
Soutěžní otázka zní: Cizrna je luštěnina příbuzná:
a) fazolím
b) hrachu
c) čočce
 
Nápovědu najdete zde.
 
[competition-form]
 
Každý soutěžící může zaslat pouze jednu odpověď. Podmínkou pro účast v soutěži jeregistrace na našem webu.
 
Zahájení soutěže: 11. září
Ukončení soutěže: 30. září
 
Výsledky soutěže
Jména tří výherců budou zveřejněna po 30. září na našem webu. Výherci budou následně kontaktováni nakladatelstvím Smart Press a domluví si způsob předání výhry.
 
Biokuchařka Hanky Zemanové
Biokuchařka je ojedinělá kniha s vynikajícím obsahovým zpracováním a atraktivními fotografiemi. Naučí vás zařazovat do jídelníčku biopotraviny; vždyť bio není jenom zrní či vegetariánská strava, biojídlo může být zdravé a chutné pro celou rodinu.

V knize najdete mnoho originálních receptů a názorných ukázek (polévky, saláty, masové pokrmy, přílohy, sladká jídla), obsahující jak známé české potraviny, tak i ty méně známé (cizrna, pohanka, houby shitaké a další). Důraz je kladen na to, aby potraviny, které v receptech použijete, byly běžně dostupné. Úvodní část knihy obsahuje důležité informace o biopotravinách, o tom, jak se vyznat v informačním chaosu týkající se zdravé výživy a jak zapojit zdravý rozum. Obsahuje také zajímavou kapitolu o ekofarmářích. Určeno všem, kteří chtějí žít zdravěji a nejsou lhostejní k přírodě.

 

Biokuchařka Hanky Zemanové se stala kuchařkou roku 2006.