Škola vaření Chefparade spustila novou podobu webových stránek

(13.2.2014) Škola vaření Chefparade spustila novou podobu webových stránek www.chefparade.cz. Stránky nabízejí nadčasový design, nové funkce pro uživatele (jednodušší rezervace, přidělení kuchařů ke kurzům, informace o všech projektech školy vaření Chefparade), lepší propojení se sociálními sítěmi a určitě i krásné fotografie.

Stránky umožňují si rezervovat a objednat kurz vaření pro začátečníky i pokročilé, malé i velké, kulinářský teambuilding, ale i soukromé akce, dětské párty či vaření s turisty. Nově též Chefparade catering, který je tematický a neotřelý a s originálními recepty. Nechybí ani outdoorové akce nebo možnost prokliku na stránky Chefparade Foodtruck, Chefparade Warehouse i Foodparade festivalu, který Chefparade pořádá.

 

Díky této změně mají také návštěvníci stránek možnost dozvědět se i novinky, recepty či rozhovory a ukázky z Chefparade magazínu, který si zde mohou i prolistovat. Toto dosud nebylo možné. Ve stejném duchu byly samozřejmě změněny i podstránky.

 

„Stránku jsme připravovali více než rok, konzultovali jsme ji s odborníky na weby i grafiky, stejně jako s našimi mnohými zákazníky. Věřím tomu, že stránky se budou líbit všem současným i novým zákazníkům, kterých máme již více než 50 000“, říká Roman Krška, ředitel společnosti.