Farmbox.cz – Online farmářské potraviny až na váš stůl!

Rádi bychom vám představili projekt zabývající se rozvozem čerstvých farmářských výrobků z České republiky, převážně pak z Moravy. Jmenuje se Farmbox.cz a vznikl na jaře loňského roku. O co se vlastně přesně jedná?

Farmbox.cz spojuje výhody internetového nakupování s populárními farmářskými trhy do jednoho – doslova do jednoho boxu. Výhoda oproti farmářským trhům je ovšem ta, že Farmbox.cz nabízí zboží po celý rok. Na internetových stránkách www.farmbox.cz si zákazník může vybrat buď některý z hotových boxů (farmářských bedýnek), nebo si namíchat vlastní dle svých představ. Skvělé je hlavně to, že zboží je pro klienta objednáváno přímo na zakázku. Zákazník objednává 4 dny dopředu, tím má zaručenu maximální čerstvost všech potravin. Box je navíc na Brněnsku, Blanensku, Tišnovsku, v Kuřimi a Černé Hoře doručen až k zákazníkovi domů (či do zaměstnání), což mu šetří čas strávený nakupováním potravin v obchodě. Perfektní přístup zaměstnanců a kvalita potravin je dána i tím, že se jedná o čistě rodinný podnik, takže spokojenost zákazníka je opravdu na prvním místě.

Ačkoliv projekt fyzicky vznikl teprve loni na jaře,  tento nápad se mi zrodil v hlavě již před 6 lety. Inspirace a první myšlenka proběhla při cestách do německy mluvících zemí, kde jsou tyto bedýnky s čerstvými potravinami naprosto běžné. Koncept boxů s čerstvými potravinami se mi natolik zalíbil, že jsem se rozhodla zrealizovat jej i u nás.

V současné době Farmbox.cz spolupracuje s více než 30 výrobci a nabízí přes 700 výrobků, takže nakoupit se zde dá opravdu všechno – čerstvé pečivo, mléčné výrobky, ovoce a zelenina, maso a mnoho dalšího. I když už teď je nabídka velice bohatá a pestrá, stále ji rozšiřujeme. Cílem Farmbox.cz je nabídnout našim zákazníkům vše, co potřebují pro zdravé stravování. Navíc jim chceme poskytnout takový komfort, aby místo nakupování mohli lépe trávit svůj volný čas.