Obří burgery a další lahůdky z grilu v nabídce letní terasy Cloud 9 sky bar & lounge

V čerstvě nekuřáckém baru Cloud 9 sky bar & lounge byl zahájen provoz letní terasy. Letos mají hosté příležitost vychutnat si lahodné grilované speciality včetně obřího burgeru.

„Po úspěchu z minulých sezón a na základě skvělé zpětné vazby od našich hostů chceme návštěvníkům Cloud 9 opět nabídnout jedinečné posezení na terase doplněné o gurmánské speciality z našeho grilu,“ uvedl master bartender a manažer Cloud 9 Roman Uhlíř.

 

Hosté si mohou užít letní atmosféru při lounge hudbě DJs, nádherný výhled na noční Prahu z pohodlných lounge pohovek a vybrat si z nabídky barbecue menu. Letošním hitem je obří burger z toho nejlepšího skotského hovězího, který je ideální pro tři až čtyři osoby, nebo jeho gurmánská varianta podávána s opečenými kachními játry foie gras. Dále nechybí vegetariánský burger, šťavnaté argentinské hovězí z plemene Black Angus, domácí klobásky a další delikatesy připravené na venkovním grilu.

 

Pro letní osvěžení doporučuje Roman Uhlíř jeden ze svých originálních koktejlů, osvěžující zázvorový „Mystic“ nebo jeho nealkoholickou variantu „Ginger Rain“, která se stala výhercem Mattoni Grand Night 2008.

 

Venkovní terasa je otevřena celou letní sezónu v závislosti na počasí, nabídka z grilu je k dispozici každý čtvrtek, pátek a sobotu od 18 do 22.30 hodin.

 

Cloud 9 je od června nekuřáckým barem, jedním z prvních v Praze.

 

Celé letní barbecue menu naleznete zde.

 

Doporučujeme včasnou rezervaci na tel. + 420 224 842 999 či e-mailem na info@cloud9.cz.