Delifest v Grébovce na francouzské téma

Po prvním úspěšném Delifestu, který počátkem léta navštívilo v pražské Grébovce na 10 000 lidí, přichází zářijové pokračování. Tentokrát bude ovšem Delifest orientován na francouzskou kuchyni. Přijít ochutnat nejrůznější gastronomické dobroty budete moci od pátku 3. října až do neděle 5. října 2014 právě do jednoho z nejkrásnějších pražských parků – Havlíčkových sadů (Grébovka) v Praze 2. Po jarním italském Delifestu se tak návštěvníci mohou těšit na víkend plný francouzských delikates, jakými je například světoznámá rybí polévka Bouillabaisse, bretaňské Gallates, šneci, sýry, Foei Gras, paštičky, ústřice. Řadu unikátních a exkluzivních nápojů, například šumivá vína z oblasti Champagne a mnoho dalších exkluzivních i cenově příjemných vín jakož i koktejlů z Cointreau, což je oblíbený francouzský ovocný likér, můžete ochutnat na speciálním Champagne baru, kde bude hrát Dj a vychutnat si tak atmosféru naplněnou francouzskou kulturou.

Návštěvníci festivalu si mohou už v pátek užít českou šansonovou kapelu VOILA! A vystoupení francouzského šansoniéra Hugeuse Bouchindomma a v sobotu 4. října 2014 šanson v podání Radky Fišarové. V neděli zase bretaňská hudba v podání kapely Bran a jediný letošní koncert Joela Brose v Praze. Pro děti je připravený program zahrnující dílničky o vaření a s vařením.

To vše nabídne DELIFEST® FRANCIE v pátek od 14.00 hod a o víkendu od 10.00 hod, vždy až do 22.00 hod v pražské GRÉBOVCE.