KONFERENCE Leaders in Horeca CEE 2015

International Business Council (IBC) oznamuje, že 26. a 27. listopadu 2015 se bude v Praze konat mezinárodni konference s názvem Leaders in HORECA CEE 2015. Leaders in HORECA je součástí série Leaders in Hospitality, která byla letos na jaře pořádána v Budapešti a Dubaji.

Tato dvoudenní konference se bude skládat z panelových diskuzi, kde vystoupí řečnici jako například; Viceprezident Food and Beverages pro Evropu- Simon Burdess z hotelového řetězce InterContinental, Martin B. Jones- Viceprezident Food and Beverages za Fairmont Raffles Hotels International nebo také jeden z nejlepších portugalských kuchařů a majitel restaurace Belcanto, která byla oceněna dvěma mischelinskymi hvězdami, Jose Avilles.

Skrze nové koncepty v oblasti HORECA shromažďující více než 200 lídrů, vedoucích pracovníku a profesionály v pohostinství či hotelnictví, restauratéry, zástupce kaváren, pekáren i klubů a investory napříč celým regionem Střední a Východní Evropy. Leaders in HORECA konference je pořádaná za podpory Ministerstva pro místní rozvoj, České hospodářské komory, Svazu obchodu a cestovního ruchu, Asociace kuchařů a cukrářů a dalších profesionálních oborových asociaci pro hotely a restaurace z celého Evropského regionu.

Konference Leaders in HORECA CEE & CIS je jedinou událostí tohoto druhu na mezinárodní úrovni věnována rostoucím příležitostem v regionálním HORECA sektoru a pohostinství, nabídne široký prostor zástupcům tohoto odvětví k diskuzi nad novými překážkami, výzvami a nápady v této oblasti. Témata diskuzí, podrobnější program a moznost registrace na tuto konferenci najdete na webových strankach www.horecacee.com.