Sklizeno otevřelo v brněnském Campus Square první restauraci Food Lovers

Sklizeno otevřelo v brněnském obchodním centru Campus Square svou první restauraci linie Sklizeno Food Lovers. Nabízí výběr z pěti denních menu a postupně se přidá část a la carte – cafe bar s teplými i studenými snídaněmi, burgery, čerstvou pastou a sendviči, který bude fungovat celodenně. Vaří se jak jinak než z potravin dostupných ve Sklizeno.

Linie Sklizeno restaurací se jmenuje Food Lovers a jak ta první, tak potenciálně i všechny další, jsou zaměřené na každodenního zákazníka. „Food Lovers je koncept na pomezí restaurace a bistra. V jakoukoliv denní dobu tady najdete jednoduchá a chutná jídla, která vás nezklamou a budete tu mít dost klidu na obchodní snídani, rychlý oběd i běžnou večeři. Nejspíš do Food Lovers nebudete chodit na rodinné oslavy, ale chtěli bychom, aby to bylo místo, kam půjdete prostě kdykoliv, když budete mít hlad nebo chuť. Nic oficiálního, nic náročného, prostě jen dobré jídlo v příjemném prostředí,” popisuje koncept nové restaurace zakladatel Sklizeno David Kukla.

Restaurace má dvě hlavní části. Tu první už dobře znají zákazníci prodejny na Campusu – na výběr je ze dvou polévek a pěti denních menu. Dvě z jídel jsou vždy vegetariánská a klasickou terminologií bude menu kombinací “hotovek” a “minutek”. Ceny těchto denních menu se pohybují okolo 100 Kč a na Facebooku prodejny se můžete kouknout na aktuální menu.

Druhou částí ve Sklizeno Food Lovers pak bude café bar, který bude měnit klasickou a la carte nabídku podle denní doby. V dopoledních hodinách obsluha nabídne teplé i studené snídaně, zákusky po zbytek dne si budete moci vybrat z klasických i vegetariánských burgerů, na místě vyráběné čerstvé pasty a sendvičů včetně oblíbeného s trhaným vepřovým masem. Pokud vás bude honit mlsná a ne hlad, pak si určitě vyberete z nabídky dezertů, domácích limonád, freshů a kávy. Tato část Sklizeno Food Lovers se aktuálně připravuje a v provozu bude od podzimu. Všechna hlavní jídla, pasta, sendviče i nápoje kuchaři na místě připravují ze surovin Sklizeno a dezerty budou od oblíbených dodavatelů Sklizeno. Ochutnat můžete například klasické i bezlepkové dezerty od Park Lane, zákusky od Větrníku, kávu Carraro.

Otevírací doba: pondělí – pátek 7.00 – 20.00, od podzimu pak i o víkendech. Více informací a novinky najdete na Facebooku Sklizeno Food Lovers.