Rozcestník dobrých chutí GASTRONAUT.CZ v nové podobě

Gastronaut – jedinečný, komplexní portál s celoročním přehledem gastronomických akcí ze všech regionů České republiky – nyní prošel zásadní přeměnou. Má novou grafiku, logo i redakci.

Rozcestník dobrých chutí Gastronaut funguje od roku 2011. Přináší především celoroční přehled událostí, jako jsou festivaly, ochutnávky, výstavy, trhy, kurzy vaření, degustace, soutěže nebo sezónní menu.

Po více než čtyřech letech jsme se rozhodli pro kompletní redesign, nové logo i redakční tým. Ke spolupráci jsme vybrali kolegy z foodblogu ThinkFood.cz, který je už několik let výrazně aktivní na české ‚food‘ scéně, říká Martina Boledovičová, zakladatelka webu Gastronaut a majitelka nakladatelství Smart Press, které značku vlastní. Spojení s webem ThinkFood.cz, znamená měsíční kumulovanou návštěvnost kolem 30 000 UIP.

Logo a nová grafická podoba webu Gastronaut pochází od agentury Idealab, jež má na starosti také kompletní přípravu obsahu webu i správu sociálních sítí. Redakci Gastronaut vede Kateřina Obrazová, autorka webu ThinkFood.cz.

„Propojením s Gastronautem získává ThinkFood nový rozměr, kterým dokážeme oslovit ještě větší publikum. Čtenářům obou webů budeme dále servírovat nejčerstvější a originální obsah, nyní doplněný o gastronautí sílu v podobě komplexního přehledu toho, co se děje nejen v gastropoli Praha, ale i mimo ni,dodává Katka Obrazová.

Spojení ThinkFood a Gastronaut znamená posílení jak po obsahové stránce, tak synergie v přípravě obsahu. Web ThinkFood více než dva roky připravuje vlastní, původní obsah: články, recepty, fotostory. Gastronaut agreguje nabídky a informace o akcích dalších partnerů napříč českým internetem.

Celá tisková zpráva ke stažení zde.

Zajímá-li vás spolupráce Gastronautem či ThinkFood, neváhejte nás kontaktovat. Tisková zpráva ke stažení zde.