Objednejte si rybu na Vánoce z klidu domova

Možnost objednat si mléko, vejce a další běžné potraviny z e-shopu už není žádnou novinkou. Stejně jako rozvoz hotových jídel či bedýnek s bio potravinami. Dnes už si však můžete z pohodlí domova bez problémů objednat i čerstvé ryby. Rybárna SEEFISH spustila v říjnu novou službu Delivery service, tedy rozvoz mořských ryb a plodů až domů na talíř.

Výhodou této nové služby není jen rozvoz čerstvých ryb a mořských plodů, ale i kompletní servis pro zákazníka. Rybu si může vybrat přes e-shop, přímo z rybárny, a k tomu navíc i potřebné suroviny pro přípravu. V SEEFISH rybu nachystají přesně dle přání, doma ji stačí dát pouze na gril, do trouby či uvařit, jak je libo. Ryby i mořské plody pečlivě očistí a dokonale zpracují podle pokynů zákazníka. Protože chtějí touto službou naplnit všechny potřeby kupujících, je možné si nechat dovézt také vhodnou přílohu k pokrmu či víno.

„Žijeme v hektické době, řešíme, kde získat čas navíc. Pokud chcete opravdu čerstvou rybu, musíte jet do specializovaného obchodu, nejlépe rybárny, a pak dokoupit další suroviny k tomu. To všechno jsme chtěli zjednodušit a nabídnout komfort nákupu z klidu domova. Neztrácet čas cestou a tak dále. Navíc máme spoustu doplňkových ingrediencí k přípravě ryb i mořských plodů. Blíží se čas Vánoc, tak proč si přípravy trochu neusnadnit. Navíc pokud u nás lidé uskuteční objednávku na Vánoční svátky s předstihem, získají 10 % slevu,“ vysvětluje Lukáš Krix, majitel rybárny SEEFISH.

Unikátnost celého projektu spočívá také v tom, že rybárna je schopna získat a nabídnout zákazníkům ryby a mořské plody už na druhý den od výlovu z moře. Toto zboží si dováží sama, osobně vybírají jen ty nejkvalitnější ryby a mořské plody. Nakupují pouze ryby lovené ve volné vodě a z osobně navštívených ekofarem. Ryby jsou živeny výhradně potravou z moře a rostlinnou stravou bez chemické modifikace, dokrmování antibiotiky apod.

„Rozvážíme po celé Praze a do jejího blízkého okolí. Vše záleží na dohodě s kupujícím. Snažíme se maximálně vyjít vstříc. Chceme, aby i nákup mořských ryb a plodů přes internet byl samozřejmostí. Navíc opravdu ručíme za kvalitu a čerstvost dodaných ryb. Naši skotští lososi jsou dokonce oceněni známkou kvality francouzské vlády s označením Label Rouge,“ doplňuje Lukáš Krix ze SEEFISH.