Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Exotic food festival

3. října 2015 | 8:00 - 4. října 2015 | 17:00

60Kč

Exotic Food Festival – to jsou dva dny nabité jídlem z celého světa, tancem, hudbou a kulturou. Návštěvníky festivalu čeká mnoho stánků s pokrmy a nápoji z exotických zemí, stejně jako dosud nepoznané speciality. V sekci, která je speciálně zaměřena na neobvyklé pokrmy, bizarre foods a alternativní stravování (např. hmyzí speciality), si na své přijdou i ti odvážnější z nás. Navazujeme tímto na úspěšné ročníky festivalu Exotic Food a Ghetto – Hmyzožraní, které se konaly v minulém roce.

Připravte se na rozličné druhy živého a sušeného hmyzu. Čekají na vás také smažení štíři, exotické ovoce, balut, kuřecí pařátky, švédské nakládané ryby, nutrie, steaky z netradičního masa, molekulární kuchyně, jedlá hlína, ochutnávka nejpálivějšího chilli, šneci, ajurvédské speciality, netradiční sushi, medúzy a spousta dalších šokujících překvapení.

Jedná se opravdu o unikátní akci plnou bohatého programu, hudebních a tanečních vystoupení, interaktivních workshopů pro celou rodinu, přednášek o nových trendech ve vaření, tipů a triků, jak si zpestřit jídelníček, atd. To vše v krásné lokalitě v přírodě u Vltavy na Praze 4.

 

Podrobnosti

Zahájení:
3. října 2015 | 8:00
Ukončení:
4. října 2015 | 17:00
Cena:
60Kč
Rubriky Akce:
, , , , ,
Štítky Akce:
, , , , , ,

Pořadatel

Unnamed Organizer
Email:
tereza@exoticfoodfestival.cz,

Místo konání

Vodpočívárna
Hodkovičky
Praha 4, Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
733 109 466
Webová stránka:
http://exoticfoodfestival.cz/