Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

JAKOŽE, COŽE?! Nejbizarnější food festival se koná i letos!

3. října 2015 | 12:00 - 4. října 2015 | 18:00

0Kč

Netradiční festival prapodivných chutí JAKOŽE, COŽE?! se po své loňské úspěšné premiéře vrací. Tentokrát se odehraje 3. – 4. října 2015 na náměstí Republiky v Praze.

Je opět určen všem milovníkům kulinářských inspirací, trendů, zábavy a výzev. No není snad výzva spolknout hýbajícího se křupavého červíka podávaného na sušence nebo nugetky z candáta se švestkovým chutney se skořicí? Svá odvážná degustační menu budou opět servírovat mistři svého oboru. Dojde na ulítlé polévky ze Soup in the city, experimentální burgery z Bejzmentu nebo třeba na šneky na houbách s černým pivem z restaurace Snails Day. K mání bude i slaný karamel na speciálních cupkakes s Matcha čajem a bílou čokoládou.

V sobotu 3. 10. si budete moci vyzkoušet přípravu nejroztodivnějšího hmyzu. Interaktivním worshopem vás provede zkušený nutriční poradce Martin Zastko. V první části vám představíme exotický a barevný hmyz a doporučíme vhodné recepty. V té druhé odtajníme oblíbené jídlo VIP večírků, kterým bývá štír v čokoládě. Příprava se ponese v duchu adrenalinového sportu, ale bát se nemusíte, odměnou všem bude exploze chutí v podobě křupavého dezertu.

V neděli 4. 10. ve 13:00 se můžete těšit na netradiční workshop restaurace Plevel, který vám přiblíží moderní pojetí veganské stravy.

Respektovaní speakeři a zkušení kuchaři vás naučí nebát se kombinovat zdánlivě nespojitelné suroviny. Potkáte zajímavé celebrity a příjemný hudební podkres zajistí Radio City. Letos budete nově moci i hlasovat o nejlepší pokrm a vystavovatele.

Své experimenty vám předvedou: Bejzment, Soup in the city, Rybárna Praha, Druhej břeh, Dortíkovo, Afro Coffee, Snails Day, Secret of Raw, Brouk na talíři, Madame Lyn, řemeslný pivovar Clock a veganská restaurace Plevel.

Festival JAKOŽE, COŽE?! pro vás opět pořádá čokoláda Milka. Netradiční kombinace jemné čokolády a křupavé sušenky Milka LU a Milka TUC inspirovaly pořadatele festivalu k prozkoumání dalších nevídaných kombinací. Čokolády Milka LU a Milka TUC budete moci na festivalu zdarma ochutnat v jak jinak než velmi netradiční podobě a zároveň ohodnotit i nejlepší stánek na food festivalu

Více o akci naleznete zde.

 

 

 

Podrobnosti

Zahájení:
3. října 2015 | 12:00
Ukončení:
4. října 2015 | 18:00
Cena:
0Kč
Rubriky Akce:
, , , , , , , , ,
Štítky Akce:
, , , , ,
Webová stránka:
http://www.jakozecoze.cz

Místo konání

Náměstí Republiky
nám. Republiky 1078/1
Praha, Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
www.jakozecoze.cz