Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Whisky Live Prague

6. listopadu 2015 - 7. listopadu 2015

0 Kč

Poznávání a ochutnávání těch nejlepších whisky světa, zejména ze Skotska a Irska. K degustaci bude připraveno více než 160 druhů lahví. Na své si přijdou jak začínající konzumenti whisky, tak i skuteční znalci. Srdečně zvány jsou i ženy, které zde mohou objevit lahodné a jemné druhy tohoto nápoje vhodné právě pro ně. Návštěvníci se však mohou těšit i na zajímavé příbuzné produkty, např. pivo Innis & Gunn a budou moci moci ochutnat i míchané koktejly Bagsy´s Baru na různých bázích.

K whisky tradičně patří také doutníky, voňavé tabáky a dýmky. Dramaturgie letos opět počítá s účastí významných českých distributorů a jejich značek. Patří mezi ně významní hráči na trhu, kteří získali nové tituly: Společnost Rémy Cointreau nedávno rozšířila nabídku o portfolio William Grant & Sons a s ním i nejúspěšnější Irish whiskey v České republice Tullamore D.E.W . Festival hodlá využít k prezentaci novinky Tullamore D.E.W. Phoenix, ale i Bourbon whiskey Wild Turkey. Stock Plzeň se těší z portfolia světové jedničky ve výrobě a distribuci alkoholických nápojů Diageo; představí z něj mj. single malt Scotch whisky Singleton of Dufftown, jež je užitečnou a začátečníkovi přístupnou branou do světa sladových whisky.

Na výběr bude také mnoho zajímavých Masterclass, pod vedením významných znalců whisky. Jejich seznam naleznete na webových stránkách festivalu, kde si je také můžete rezervovat společně se vstupenkami.

 

Podrobnosti

Zahájení:
6. listopadu 2015
Ukončení:
7. listopadu 2015
Cena:
0 Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , , , , , ,
Webová stránka:
http://www.whiskyfest.sk/cs/cs/o-festivalu/

Místo konání

Betlémská kaple
Betlémské náměstí 255/4
Praha, Praha 11000 Česká republika
+ Google Mapa