Zdravá jídelna vyhlašuje soutěž o nejchutnější zdravý recept

Vaříte rádi a podle zásad zdravé výživy? Máte v šuplíku oblíbený, prověřený rodinný recept? Zapojte se do soutěže, podělte se o rodinné zlato, vyhrajte skvělé ceny a zapište se do historie Zdravé jídelny Toulcova dvora!

Ve Zdravé jídelně na Toulcově dvoře nabízíme zdravou a vyváženou kuchyni. Při přípravě jídel i v nabídce zboží dáváme přednost kvalitním českým surovinám od prověřených dodavatelů. Náš tým tvoří z více než 50% zaměstnanci se změněnou pracovní schopností a pomáháme jim zapojit se do pracovního procesu.
 

Jak se zapojit do soutěže?

Do 30 .6. posílejte recepty  na kuchyne@toulcuvdvur.cz. Email se soutěžním receptem by měl obsahovat:  recepturu,  podrobný popis přípravy pokrmu a pokud je to možné i fotografii. Recept by měl být sestaven podle zásad zdravé výživy, vhodný pro děti i dospělé, bez využití exotických plodin či koření. Počet receptů na jednoho soutěžícího není omezen.

Vybereme 5 nejlepších receptů, které budeme vařit v naší jídelně po dobu 5 týdnů od 6.8. 2013 a to vždy v úterý. Zákazníci obdrží dotazník, do kterého váš recept ohodnotí pomocí bodů. Na konci soutěže se výsledky sečtou a určí se první, druhé a třetí místo a ty budou následně oceněny.

1. místo 5x oběd zdarma nebo triko made in Toulcův Dvůr
2. místo 1 kg skvělého medu z Toulcova Dvora
3. místo dárkový balíček s výrobky zdravé jídelny.

Recepty, které získají první tři místa, zařadíme do našich receptur a už s námi na Toulcově Dvoře zůstanou. Zároveň je zveřejníme na našich webových stránkách, FCB a tištěné budou k dispozici ve Zdravé jídelně.  Prosíme, zasílejte pouze recepty, které máte vyzkoušené, a fotky, které jste sami vyfotili.