GASTRO FOOD FEST 2013 – Nedržte Vaše chuťové buňky na uzdě!

První ročník se bude konat 25. – 27. 10. 2013, v areálu výstaviště Zahrada Čech, Litoměřice. Všem milovníkům dobrého jídla a pití přinese gurmánské a gurmetské zážitky. Záštitu nad festivalem převzala Agrární komora ČR a Asociace kuchařů a cukrářů ČR.

Na co se můžete těšit?

V prostorách Zahrady Čech v Litoměřicích se budou podávat výtečné delikatesy přímo z rukou mistrů svého oboru a to jak v pavilonech, tak pod širým nebem.

Jednotlivé restaurace, bary u této příležitosti připraví vybrané speciality zdůrazňující filozofii svého podniku.

 

Již nyní se můžete zapojit do soutěží o hodnotné ceny např. zájezd od ČEDOKu – 1. Soutěž Podzimní vaření a 2. Soutěž Vaření je hra. Podrobné informace na www.gastrofoodfest.cz

 

Nabízíme Vám malou ochutnávku, na co se můžete těšit: hmyzí show v podání Milana Václavíka, molekulární kuchyně, škola vaření (šéfkuchaři budou připravovat speciality z ryb, zvěřiny a sladkostí), prvorepublikové – retro vaření v podání Kristiny Šemberové a retro míchané nápoje v podání Martina Baťhy a mnoho dalšího.

 

Přední šéfkuchaři vybraných restaurací – Zdeněk Pohlreich, Radek Šubrt, Robert Zatloukal a další Vám předvedou jak vařit z ryze českých surovin. Všichni se pak utkají v souboji kuchařů.

 

Barmanskou show okoření Karel Frýd, Top Gun – účastník reality show Big Brother.

 

Od 1. 8. 2013 byl zahájen předprodej vstupenek. Více naleznete na www.gastrofoodfest.cz

 

Na prvním ročníku nebude chybět bohatý doprovodný program, kde si na své přijdou nejenom vyznavači kvalitní gastronomie, ale i široká veřejnost včetně rodin s dětmi.

 

Pro děti bude připravena soutěž – o nejhezčí vydlabanou dýni, škola vaření, malování na obličej, Airbrush tattoo – dočasné tetování, skákací hrad, body zorbing a další.