Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Festival Čokolády

27. září 2015 | 10:00 - 29. září 2015 | 18:00

80Kč

Festival věnuje pozornost hlavně kvalitě čokolády. Proto oslovili firmy, které zpracovávají čokoládu ručně od kakaového bobu až po výsledný produkt a nabízejí tu nejvyšší kvalitu.

Přesto, že tento festival nemá v Čechách ještě zavedenou tradici, letos se odehraje již 2. ročník. Festival je inspirován nejlepším festivalem čokolády v Evropě v Óbidu, na který se hlavní organizátorka jela osobně podívat ještě před založením festivalu.
Na letošním ročníku se objeví i pár novinek. Přibude vyhřívaný degustační stan, děti do 10 let budou mít vstup zdarma a i vstupné pro ostatní bude výrazně nižší při nákupu online. Vstupenky je též možno zakoupit přímo na webových stránkách. Dále je pro návštěvníky připravena akce ZčokoLÁDUJTE se, která běží od poloviny června v prodejnách BONBON.

Organizátoři se chtějí do budoucna porozhlédnout i mezi zahraničními výrobci, které by pak rádi představili na svém festivalu v Táboře. Kromě ochutnávek a nabídky čokolády budou pro návštěvníky připraveny i různé vzdělávací přednášky, které přiblíží historii a způsob výroby čokolády.

Vstupné:

Možnost zakoupení vstupenky pouze na festival nebo kombinované se vstupem do degustačního stanu. Vstupenky můžete koupit na místě festivalu, či on-line, kde je vstupné za zvýhodněnou cenu.
K dispozici je i zlevněné vstupné pro studenty, seniory a osoby ZTP/P.

Více o festivalu zde.

 

 

 

 

Podrobnosti

Zahájení:
27. září 2015 | 10:00
Ukončení:
29. září 2015 | 18:00
Cena:
80Kč
Rubriky Akce:
, , , , ,
Štítky Akce:
, , , , , , , ,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/411283975663063/

Pořadatel

bleb_1

Místo konání

Borůvková povidla