Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Industra food fest

29. srpna 2015 | 10:00 - 20:00

0Kč

Už víte jak strávíte poslední prázdninovou sobotu? V Brně se opět koná Industra Food fest – festival poctivého a čerstvého jídla.

Na obrovské ploše v areálu Mrazírny Rovner a Industra vám 29. srpna vybraní profesionálové i amatéři nabídnou street food z celého světa. Chybět nebudou ani dezerty, nanuky, pivo, víno a káva! Vše s důrazem na kvalitu a čerstvost. Krom jídla se můžete těšit na program pro děti, přednášky, workshopy přípravy jídla a o zábavu se postarají pouliční umělci.

Své kulinářské výtvory představí Violka – palačinky a lívance se spoustou druhů marmelád, chutney a pest. Veronika Svobodová jakožto foodbloggerka Koncept DoGa bude připravovat převážně českou streetfood klasiku a to z produktů sítě prodejen Sklizeno, kteří prodávají zboží od regionálních pěstitelů a farmářů. Tým Mexičanů a Čechů BurRiots připraví ochutnávky mexické kuchyně, NopTaste Kimchi představí typické korejské kimchi. Domácí sirupy, marmelády, čerstvé ghí a další dobroty nebudou chybět na tomto festivalu. Na své si příjdou i vegetariáni, vegani a konzumenti bezlepkové stravy.

Více info zde.

 

Podrobnosti

Datum:
29. srpna 2015
Čas:
10:00 - 20:00
Cena:
0Kč
Rubriky Akce:
, , , , , , , ,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/1465109720452828/

Pořadatel

Unnamed Organizer
Email:
info@industrafoodfest.cz

Místo konání